Gizlilik Sözleşmesi

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Merkez Mekanik sitemizi ziyaret eden kullanıcılardan topladığı bilgileri her türlü analiz yapmak amacıyla kullanabilir. E-posta ve diğer kişisel bilgiler, hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da başka bir kuruluşla kullanıcının izni olmaksızın paylaşılmayacaktır.

Merkez Mekanik kayıtlı ve misafir kullanıcılarına ait e-posta, adı, soyadı, telefon numarası ve kayıt sırasında girilen hiçbir bilgiyi Sitesinde yayınlamaz, kullanıcı aksini belirtmediyse hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da diğer kuruluşla paylaşmaz.

Sitemizde, isteyerek vermediğiniz takdirde, hakkınızda kişiyi tanımlayan bilgiler toplanmayacaktır (örneğin isim, adres, telefon numarası, ya da e-posta adresi) (“kişisel bilgi”). Eğer siteye kişisel bilgilerinizi verirseniz,

Merkez Mekanik kişisel bilgilerinizi sadece aşağıda belirtilen yasal durumlarda ve yasal prosedürler çerçevesinde 3. şahıslara açar.

a) Yasal mercilerden bu yönde yazılı bir talep oluşması halinde

b) Kullanım şartlarında kabul ettiğiniz kurallar çerçevesinde

 Merkez Mekanik kayıtlı kişisel bilgileriniz sadece sizin tarafınızdan görüntülenebilir. Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmaz, kiralanmaz ya da başka bir kurum ya da kuruluş ile karşılıklı değiştirilmez. Bu “Gizlilik Sözleşmesi” metninde yer alan maddeler haricinde hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmaz.

Merkez Mekanik tarafından toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır.

Kayıt sırasında girdiğiniz kişisel bilgilerinizi istediğiniz her zaman güncelleme ve değiştirme hakkınız bulunmaktadır.

Merkez Mekanik bu “Gizlilik Sözleşmesi” ve “Kullanım Şartlarına uymadığınız takdirde üyeliğinizi silmeye ya da askıya almaya yetkilidir.

Bu siteyi kullanarak bu “Gizlilik Sözleşmesinde yapılacak her türlü düzenleme ve değişiklik kullanıcı tarafından kabul edilmiş sayılır.