Flex Dub Cleaner Kazan Temizleme Kimyasalı

Flex Dub Cleaner Kazan Temizleme Kimyasalı

Flex Dub Diğer ÜrünÇeşitlerini Görmek İçin Tıklayınız.

Teklif İstemek İçin Lütfen İletişime Geçiniz.

Açıklama

Flex Dub Cleaner Kazan Temizleme Kimyasalı

Flex Dub Cleaner Kazan Temizleme Kimyasali ; Merkezi sistem Kalörifer tesisatlarında oluşan kireç,kışır,pas,çamurlaşmaları eriterek ve çözerek temizleyen esasında tıkanmalara yol açmaz.

İçerdiği inhibitörler sayesinde demir,çelik,bakır,prinç gibi metallere zarar vermez.

Yeni temiz suyu duldururken notralleştirici kullanıldığında tesisatta kalan Flex Cleaner kalıntılarını devre dışı bırakır.

Mevcut su kaçağının bulunduğu bölgeye herhangi bir müdahale de bulunmadan kaçağın bulunduğu bölgeyi kendisi tespit ederek sistemde oluşmuş kaçakları yerinde kristalleşip kapatır.

Tesisatta bulunan basınçta ve sıcaklıkta ürünümüz kendi özelliğini yitirmez ve sürekliliğini korur.

 

Flex Dub Cleaner Kazan Temizleme Kimyasalı

Plastik ve metal her tür tesisatta gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu ürün efor sarfetmeden size rahat bir kullanım sağlayacaktır. Bu ürün kapalı devre , kombi kat kaloriferi merkezi sistemde oluşan günlük 50 lt.’ye kadar olan kaçakları engelleyen bir kimyasaldır.

FlexDub Kaçak Tamir Kimyasalları tüm merkezi sistem, kombi sistemleri,yerden ısıtma sistemleri, içme ve kullanım suyu tesisatları, yangın hidrant hatları, havuz, teras ve ıslak zeminlerde meydana gelen su kaçaklarını KIRMADAN DÖKMEDEN onarır.

Kaçak grubu ürünlerimiz kaçağı su ile birlikte hareket ederek bulur ve yerinde kristalleşip kapatır.

FlexDub Havuz kaçak tamir sıvısı tüm yüzme havuzları süs havuzları ,teras ve ıslak zemin derz arası su kaçaklarında çözümler üretir.

Uygulandığı zeminlerde derz arasındaki yada beton yüzeylerdeki çatlaklara işleyerek çatlağın içinde kristalleştiği için kalıcı çözümler üretir.

Flex Dub Cleaner Kazan Temizleme Kimyasalı

Yüzey izolasyon malzemeleri dış etkenlerden direk etkilendiği için bir süre sonra kaçaklar tekrarlayabilir.

Ürünümüz yüzeyin alından çatlakları doldurarak kristalleştiği için daha kalıcı sonuçlar verir.

Her alanda ısıtma amaçlı kullanılan bütün sistemlerde zaman içinde suyun kimyasal yapısından dolayı kombiniz, petekleriniz ve boru hatlarında kireç, Kışır ve Organik çamurlaşmalar oluşmaktadır.

Flex Dub Cleaner Kazan Temizleme Kimyasalı

Flex Cleaner bu tip tesisat tıkanmalarına yol açan partikülleri hiçbir metal ve plastik yüzeye zarar vermeden temizleyip tesisatın ömrünü uzatan özel formül bir kimyasal temizlik malzemesidir.

Daha az yakıt ile istenilen sıcaklığa ulaşabilmek için sistemin kimyasal bakım yapılması size %20 ‘a varan tasarruf sağlayacağı gibi sistemde bakteriyel organik tortuların da oluşmasını engelleyecektir.

Peteklerdeki ısı transferi netleşeceğinden beklemek gerekmeden tüm petekler aynı ölçüde ısınacaktır. Bu sebep ile doğal gaz tasarrufu sağlanacaktır.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Flex Dub Cleaner Kazan Temizleme Kimyasalı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir