LOCTİTE – 243 Vida Sabitleyici 50 ml

Mühendislik Yapıştırıcıları Diğer Ürün Çeşitlerini Görmek İçin Tıklayınız.

Teklif İstemek İçin Lütfen İletişime Geçiniz.

LOCTİTE FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Açıklama

LOCTITE – 243 Vida Sabitleyici 50 ml

LOCTITE – 243 Vida Sabitleyici 50 ml;Orta mukavemetli, el aletleri ile sökülebilir.
Yağa karşı geliştirilmiş tolerans,
180 oC sıcaklık

LOCTITE vida gevşemezlik ürünleri titreşime ve şok yüklerine bağlı şekilde kendi kendine gevşemeyi ve kelepçe yükü kaybını engeller. Sürtünen dişliler arasındaki boşlukları tamamen dolduran kolay akışlı sıvılardır.

LOCTITE vida gevşemezlik ürünleri dişli bağlantı elemanlarını monte etmek için kullanıldığında birleştirilmiş bir parça oluşturarak dişli parçaları sağlamlaştırır ve korozyonu giderir.

LOCTITE vida gevşemezlik ürünleri sıvı ve yarı katı halde tek bileşenli yapıştırıcılardır.

Bu yapıştırıcılar metal bağlantı elemanlarına oda sıcaklığında havasız ortam koşulunda uygulandığında sert ve katı termoset plastik şeklinde kürlenir.

Yapıştırıcı, dişlileri kilitlemek ve tutarlı kelepçe yükleri sağlamak için birbirine temas eden dişliler arasındaki boşluğu tamamen doldurur.

loctite fiyat listesi,loctite türkiye,loctite yapıştırıcı,loctite fiyat,loctite 243,loctite sıvı conta,loctite 243 fiyat,loctite 401,loctite bayileri,loctite türkiye distribütörü,loctite türkiye bayileri,loctite ekşi sözlük,loctite satış noktaları,loctite 638 özellikleri,loctite 603 özellikleri,Loctite,loctite Ankara bayileri,loctite kataloğu,loctite plastik yapıştırıcı,loctite kataloğu pdf,loctite 638 nerede kullanılır,loctite ürünleri,loctite katalog produktów,loctite 270 özellikleri,loctite 276,loctite boru sızdırmazlık,loctite türkiye,loctite yapıştırıcı,loctite fiyat listesi,loctite sıvı conta,loctite yapıştırıcılar

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“LOCTİTE – 243 Vida Sabitleyici 50 ml” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir