Reflektif Şerit Bant Petekli 3M

1.470,29  +KDV

Teklif İstemek İçin Lütfen İletişime Geçiniz.
Pakkens Diğer Ürün Çeşitlerini Görmek İçin Tıklayınız.

FİYAT SORUNUZ.

Adet

Açıklama

Reflektif Serit Bant Petekli 3M

Reflektif Serit Bant Petekli 3M Şerit Rengi Kırmızı-Sarı-Beyaz

Kullanılabilecek Konum Arka

Kullanım Alanı Sert Yüzeyler Üzerinde

Uygulama Yüzeyi Alüminyum, Paslanmaz Çelik, Oto Boyası

Maksimum Dayanıklılık 8 Yıl

Yapışkan Cinsi Şeffaf, Basınca Duyarlı. Çok hızlı ve kolay uygulanır

Regülasyon ECE 104 Uyumlu

Ürün Yapısı Yüksek reflektiviteye sahip mikro prizmatik malzeme

Rulo Boyutu 55mm x 50m

E Logosu Vardır (104R – 00821)

ECE 104 Nedir?

ECE 104, ağır vasıta araçlar üzerindeki retro-reflektif işaretlemelerin kullanımını düzenleyen uluslararası bir yönetmeliktir. Pek çok Avrupa ülkesi tarafından halihazırda uygulamaya geçirilmiştir. Eğer ağırlığı 7,5 tonun üzerindeki bir agır vasıta ya da 3,5 ton üzerindeki bir römorka sahipseniz, bu yönetmelik konusunda bilgi sahibi olmanız önemle tavsiye olunur.

ECE 104 Ne Zaman Yürürlüğe Giriyor?

ECE 104 yönetmeliği hali hazırda var olmakla beraber, Temmuz 2011 itibariyle, Avrupa Birliğine üye ve anlaşmalı bir çok ülkedeki 7,5 ton üzerindeki ağır vasıta ya da 3,5 ton üzerindeki römorklarda zorunlu hale gelmiştir.

E Logosu Nedir?

E logosu olmayan ürünler yönetmelik ile uyumlu değildir. Reflektif Şeritlerimiz, araç üzerine uygulanabilecek en parlak malzeme kategorisi olan “Kategori C” (kontür) sınıfının tüm reflektif gerekliliklerini sağlamaktadır.

300-450 cd/lx/m2 değerlerindeki retroreflektivite katsayıları ile bu reflektif ürünler sadece kontür işaretlemesinde kullanılabilmektedir.

ECE 104 yönetmeliğine uyan retro-reflektif malzemeler “E” logosu ile tanımlanmaktadır. Bu sembol, ürünlerin bağımsız ve yetkili bir merkez tarafından test edilip onaylandığını ve ECE 104ün tüm gerekliliklerini sağladığını belgeler.

E belgeli Orjinal 3M Reflektif Şeritleri ( 3M Reflektör Şeritleri ) firmamızdan temin edebilirsiniz…

3m reflektif bant, 3m reflektif bant ankara,3m reflektif sticker,3m reflektör,3m reflektör fiyatları,3m reflektörlü bant,3m şerit,arka reflektör,e37 reflektör,kamyon arkası reflektör nasıl takılır,kamyon arkası reflektörleri,kamyon kasa reflektörü,kamyon reflektör fiyatları,kamyon reflektörü,kırmızı şerit,pakkens e37 reflektör,pakken tır arkası reflektörleri,pakkens,pakkens arka reflektörleri,PAKKENS E37 REFLEKTÖR,pakkens fiyat listesi,pakkens kamyon arkası reflektörleri,pakkens katolog,pakkens ölçü cihazları,pakkens reflektif,pakkens reflektör,pakkens reflektör fiyatları,3M reflektörler,3M sarı reflektör,3M şerit reflektör,pakkens traktör arkası reflektör,pakkens ürünler,reflektif şerit kumaş,reflektif şerit uygulaması,reflektör,reflektör fiyatı,reflektör fiyatları,reflektör kullanımı,rekleftör araba,rekleftör şerit,sarı reflektör,sarı şerit,şerit reflektör,tır arkası reflektör,tır kasa reflektör,tır reflektör fiyatları,tır reflektörü,trafikte reflektör,traktör arkası reflektör,traktör kasa reflektör,traktör reflektörü,3M Reflektif Bantlar,Petekli reflektif bant,fosforlu yapışkan bant,3m reflektif bant ankara,petekli reflektif bant,reflektif şerit kumaş,reflektif şerit bant, kamyon reflektör fiyatları, kamyon reflektörleri, kamyon arkası reflektör nasıl takılır, pakkens 3m, pakkens bant, pakkens şerit, pakkens reflektif şerit, pakkens e37

 

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Reflektif Şerit Bant Petekli 3M” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir