Eca Standart Panel Radyatör 600×1000

Eca Standart Panel Radyatör ( 600×1000 )

Teklif İstemek İçin Lütfen İletişime Geçiniz.

Panel Radyatör Çeşitlerini Görmek İçin Tıklayınız.

ECA PANEL RADYATÖR FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ.

İSKONTO ve ÖDEME ŞARTLARINI SORUNUZ.

Peşin Ödemede iskonto SORUNUZ.

Açıklama

Eca Standart Panel Radyatör 600×1000

Eca Standart Panel Radyatör 600×1000;Radyatörler eski ısıtma sistemlerinde de kullanılan ısıtma araçlarındandır ve sadece kombi ile alakalı olarak düşünülmemelidir. Geçmiş dönemlerde daha çok kullanılan merkezi sistem veya fosil yakıtlı kalorifer sistemlerinin de önemli parçası olarak kullanılan radyatör malzemeleri günümüzde daha farklı şekillere girmiştir. Eskiden çok ağır yapılar olarak fayda sağlayan döküm radyatörlerin yerini bugün daha hafif bir malzeme olan panellerin almasıyla beraber döküm radyatörlerin verdiği ısı kalitesinin ilerisine geçmemekte hatta az dahi kalabilmektedir. Ancak günümüzün modern yapılarında ve kombi sistemi ile beraber tercih sırası olarak panel radyatörler ön plana çıkmıştır.

Eca Standart Panel Radyatör ; İşlevsellik ve zarif görünümün mükemmel uyumudur. Amacımız sizi yaşam ortamınıza uygun, uzun ömürlü bir ürün ile ısıtmaktır.

Panel radyatörlerde su yüzeyde dolaştığından ısı yüzeyden radyasyon yolu ile transfer olur. Evimizde radyatörlerin önüne konulan koltuk, masa gibi cisimler radyasyon enerjisini absorbe ettiginden konfor şartlarında ısınmaya engel olmaktadırlar. Ayrıca dış duvara bakan kisimda ise sürekli duvar isinarak disari isi transfer bölgesi haline gelir. Bu sebeple radyatör ısı enerjisini ne kadar konveksiyon yolu ile yayar ise o kadar fazla verimli ısınma sağlanmış olur.
Alüminyum radyatörlerin yüzey sıcaklıkları düşük olduğundan ev içerisinde dolaşan çocuklar için tehlike oluşturmaz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Eca Standart Panel Radyatör 600×1000” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir