TermoTeknik Panel Radyatör 600×1000

TermoTeknik Panel Radyatör ( 600×1000 )

Teklif İstemek İçin Lütfen İletişime Geçiniz.

Panel Radyatör Çeşitlerini Görmek İçin Tıklayınız.

TERMOTEKNİK PANEL RADYATÖR FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ.

İSKONTO ve ÖDEME ŞARTLARINI SORUNUZ.

Peşin Ödemede iskonto SORUNUZ.

Açıklama

TermoTeknik Panel Radyator 600×1000

TermoTeknik Panel Radyator 600×1000; Radyatörler eski ısıtma sistemlerinde de kullanılan ısıtma araçlarındandır ve sadece kombi ile alakalı olarak düşünülmemelidir. Geçmiş dönemlerde daha çok kullanılan merkezi sistem veya fosil yakıtlı kalorifer sistemlerinin de önemli parçası olarak kullanılan radyatör malzemeleri günümüzde daha farklı şekillere girmiştir.

Eskiden çok ağır yapılar olarak fayda sağlayan döküm radyatörlerin yerini bugün daha hafif bir malzeme olan panellerin almasıyla beraber döküm radyatörlerin verdiği ısı kalitesinin ilerisine geçmemekte hatta az dahi kalabilmektedir. Ancak günümüzün modern yapılarında ve kombi sistemi ile beraber tercih sırası olarak panel radyatörler ön plana çıkmıştır.

TermoTeknik Panel Radyator 600×1000
Panel radyatörlerde su yüzeyde dolaştığından ısı yüzeyden radyasyon yolu ile transfer olur. Evimizde radyatörlerin önüne konulan koltuk, masa gibi cisimler radyasyon enerjisini absorbe ettiginden konfor şartlarında ısınmaya engel olmaktadırlar.
Ayrıca dış duvara bakan kisimda ise sürekli duvar isinarak disari isi transfer bölgesi haline gelir. Bu sebeple radyatör ısı enerjisini ne kadar konveksiyon yolu ile yayar ise o kadar fazla verimli ısınma sağlanmış olur.
TermoTeknik Panel Radyatör ; İşlevsellik ve zarif görünümün mükemmel uyumudur. Amacımız sizi yaşam ortamınıza uygun, uzun ömürlü bir ürün ile ısıtmaktır.
 • Kompakt bir görünüm veren, fabrikada monte edilmiş üst ve yan kapaklar
 • Her türlü uygulamaya cevap verebilecek geniş ürün yelpazesi
 • Modern 33.3 mm hatveli su kanalı tasarımı
 • Yüksek ısıl verim sağlayan su kanallarına kaynaklı konvektörler
 • Prüjör, kör tapa, vida ve dübelden oluşan aksesuar poşeti
 • Montaj esnekliği sağlayan “L” tipi duvar askısı
  (Diğer tip duvar askıları ve ayaklar istek üzerine temin edilebilir)
 • Nakliye sırasında ve depolamada uzun süreli koruma sağlayan sağlam ambalaj
 • Ürün ömrünü uzatan ve zarif bir görünüm sağlayan çevre dostu, çok aşamalı boyama işlemi: Gresden arındırma ve Demir-Fosfatlama Su bazlı astar boya Epoksi-Polyester toz boya
 • Avrupa standardı RAL 9016 boya rengi
 • Diğer RAL renk seçenekleri istek üzerine temin edilebilir
 • VK modelleri istek üzerine temin edilebilir.
TermoTeknik Panel Radyator 600×1000
demirdöküm panel radyatör fiyat listesi, demirdöküm panel radyatör ölçüleri, demirdöküm panel radyatör teknik özellikleri, demirdöküm panel radyatör hesabı, demirdöküm panel radyatör fiyatları ankara, demirdöküm panel radyatör kataloğu, demirdöküm panel radyatör fiyat, panel radyatör fiyatları, panel radyatör ölçüleri, panel radyatör hesabı, demirdöküm panel radyatör, koçtaş, Panel radyatör, Demirdöküm Panel radyatör, Termoteknik panel radyatör fiyat listesi, Termoteknik panel radyatör ölçüleri, Termoteknik panel radyatör teknik özellikleri, Termoteknik panel radyatör hesabı, Termoteknik panel radyatör fiyatları Ankara, Termoteknik panel radyatör kataloğu, Termoteknik panel radyatör fiyat, Termoteknik panel radyatör fiyatları, Termoteknik panel radyatör ölçüleri, Termoteknik panel radyatör hesabı, Termoteknik panel radyatör, Termoteknik Panel radyatör, Termoteknik Panel radyatörleri, Demirdöküm panel radyatör, Elba panel radyatör, Termoteknik panel radyatör, Emko panel radyatör , Ekstra panel radyatör, İmerpan panel radyatör,termoteknik panel radyatör fiyat listesi, termoteknik radyatör, verimleri, termoteknik radyatör nasıl, termoteknik panel radyatör teknik özellikleri, termoteknik petek nasıldır, termoteknik panel radyatör nasıl, termo petek fiyatları, termoteknik fiyat listesi 2016,demirdöküm panel radyatör fiyat listesi, demirdöküm panel radyatör ölçüleri, demirdöküm panel radyatör teknik özellikleri, demirdöküm panel radyatör hesabı, demirdöküm panel radyatör fiyatları ankara, demirdöküm panel radyatör kataloğu, demirdöküm panel radyatör fiyat, panel radyatör fiyatları, panel radyatör ölçüleri, panel radyatör hesabı, demirdöküm panel radyatör, koçtaş, Panel radyatör, Demirdöküm Panel radyatör, Termoteknik panel radyatör fiyat listesi, Termoteknik panel radyatör ölçüleri, Termoteknik panel radyatör teknik özellikleri, Termoteknik panel radyatör hesabı, Termoteknik panel radyatör fiyatları Ankara, Termoteknik panel radyatör kataloğu, Termoteknik panel radyatör fiyat, Termoteknik panel radyatör fiyatları, Termoteknik panel radyatör ölçüleri, Termoteknik panel radyatör hesabı, Termoteknik panel radyatör, Termoteknik Panel radyatör, Termoteknik Panel radyatörleri ,termoteknik radyatör fiyat listesi,termoteknik radyatör verimleri,termoteknik petek nasıldır,termoteknik radyatör bayileri,termoteknik radyatör fiyat listesi 2017,termoteknik kalorifer peteği fiyatları,termoteknik petek fiyatları 2017,

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“TermoTeknik Panel Radyatör 600×1000” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir