DUYAR BALANS VANALARI

DUYAR BALANS VANALARI

TEKLİF İSTEMEK İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

DUYAR BALANS VANALARI İÇİN EN UYGUN FİYATLAR MERKEZMEKANİKTE
bronz-disli-statik-balans-vanasi

BRONZ DİŞLİ STATİK BALANAS VANASI

flansli-pik-statik-balans-vanasi

FLANŞLI PİK STATİK BALANS VANASI

pirinc-disli-dinamik-balans-vanasi

PİRİNÇ DİŞLİ DİNAMİK BALANS VANASI

on-off-dinamik-balans-vanasi

ON-OFF DİNAMİK BALANS VANASI

basinctan-bagimsiz-balans-ve-kontrol-vanasi_motor-dahil

BASINÇTAN BAĞIMSIZ KONTROL VANASI

fark-basinc-kontrol-dinamik-balans-vanasi

FARK BASINÇ KONTOL DİNAMİK BALANS VANASI

flansli-pik-dinamik-balans-vanasi

FLANŞLI PİK DİNAMİK BALANS VANASI

DUYAR BALANS VANALARI

DUYAR  STATİK BALANS VANALARI

FLANŞLI PİK STATİK BALANS VANASI

Tasarımı hesaplamalı akışkanlar dinamiği kullanılarak yapılmış prototip üretimleri, uzun ve detaylı laboratuvar testleri ile gerçek tesisat koşullarında yapılan denemeler sonucunda ürün gamına katılmış olup üretimi %100 yerli olarak gerçekleştirilmektedir. Akış regülasyon vanası, hat kapama vanası ve debi ölçüm noktası özelliklerini mükemmel bir tasarımla bir araya getiren, yüksek hassasiyetli ve güvenli bir statik balans vanasıdır.

BRONZ DİŞLİ STATİK BALANS VANASI

Akış regülasyon vanası, hat kapama vanası ve debi ölçüm noktası özelliklerini mükemmel bir tasarımla bir araya getiren, yüksek hassasiyetli ve güvenli bir statik balans vanasıdır.

DUYAR  DİNAMİK BALANS VANALARI

DİŞLİ PİRİNÇ DİNAMİK BALANS VANASI

Isıtma ve soğutma sistemlerinin otomatik balanslanması uygulamaları için tasarlanmıştır. Otomatik balanslamanın anlamını, vana gövdesi içerisindeki kartuşun sürekli olarak istenen sabit debiyi geçirmesidir.

ON/OFF DİNAMİK BALANS VANASI

Dişli dinamik balans vanasına ilave olarak termoelektrik bir on/off aktüatör içerir. Hem kesme vanası hem de dinamik balans vanası işlevlerini birlikte sunar. Kartuşları dişli dinamik balans vanasıyla aynıdır. termoelektrik aktüatör otomasyon sisteminden, oda termostatından veya direkt güç kaynağından komut alabilecek özelliktedir.

BASINÇTAN BAĞIMSIZ KONTROL VANASI

Isıtma ve soğutma sistemlerinin otomatik balanslanması uygulamaları için tasarlanmıştır. Fark basınç kontrol dinamik balans vanasında olduğu gibi 8 pozisyonda ön ayar ve kilitleme yapılabilir. Böylece değişken ΔP değerinde her koşulda istenen debiyi geçirir. Aktüatörsüz olarak kullanılabildiği gibi 3 pozisyonlu (CIM 776) ve oransal (CIM 777) aktüatörler takılarak da tam ”basınçtan bağımsız kontrol vanası” özelliklerine kavuşturularak kullanılabilir. Fark basınç kontrol dinamik balans vanasından üstün olarak gidiş hattına herhangi bir vana ve bakır boru bağlantısı yapmaya gerek yoktur. ΔP algılamasını, geliştirilmiş gövdesi dahilinde yapar.

FARK BASINÇ KONTROL DİNAMİK BALANS VANASI

Gidişte statik balans vanası, dönüşte ise kompozit kartuşlu 6 değişken P değerinde ön ayar yapılabilen bir kontrol vanasının bakır algılama elemanı ile birbirine monte edilmesi vasıtası ile çalışan sistemdir.

FLANŞLI PİK DİNAMİK BALANS VANASI

Isıtma ve soğutma sistemlerinin otomatik balanslanması uygulamaları için tasarlanmıştır. Özellikle zon ve ana dönüş hatlarında kullanılır.