Sıcak Hava Cihazları

SICAK HAVA CIHAZLARI CESITLERI

TEKLİF İSTEMEK İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

SICAK HAVA CIHAZLARI CESITLERI İÇİN EN UYGUN FİYATLAR MERKEZMEKANİKTE

MAKROFER SICAK

HAVA CİHAZLARI

 ISIMAK SICAK HAVA

CİHAZLARI

EVO TECH

ELEKTRİKLİ ISITICILAR

isijet-ortam-isiticileri

ISIJET ORTAM

ISITICILARI

ITM MAZOTLU VE IPG’Lİ

ISITICILAR

Sıcak Hava Cihazları Çeşitleri

 TROTEC ELEKTRİKLİ

SERAMİK ISITICI

SICAK HAVA CIHAZLARI CESITLERI

ISIMAK ORTAM ISITICILARI

Sıcak Hava Cihazları Cesitleri Isımak EC serisi sıcak hava cihazları, küçük ve büyük mekanların kolay ekonomik ve hızlı ısıtılması için çok uygun olan,son teknoloji ürünü ısıtıcılardır.

Yakıt deposu, ergonomik tutamacı ve tekerlekleri sayesinde bir yerden başka bir yere rahatça taşınabilir.

Geniş yakıt deposu hacmi uzun süre yakıt ikmali yapmadan kesintisiz çalışmasına imkan sağlar.

Isımak EC serisi ısıtıcılar endirekt tip ısıtıcılardandır, yanma sonucu oluşan baca gazlarını bir ısı eşanjöründen geçirdikten sonra baca yoluyla ortam dışına atarlar, ısıtacağı ortama üflediği sıcak hava temiz ve eksoz gazlarından arındırılmıştır.

Sıcak Hava Cihazları Çeşitleri Isımak GE serisi sıcak hava cihazları direkt ateşlemeli ısıtıcılardır. Sıcak yanma gazlarını da ısıttığı hava ile birlikte vererek, %100 ısıl verimle çalışırlar, yüksek sıcaklıkta hava çıkışına sahip seyyar ısıtıcılardır. Çoğunlukla kurutma, donmaya karşı koruma, ısıtma, ön ısıtma gibi amaçlara en iyi şekilde hizmet ederler. İnşaat sektörü, şantiye çalışanları, sera sahipleri soğuklar aniden bastırdığında Isımak GE serisi cihazların değerini iyi bilirler. Isımak GE serisi ısıtıcılar yarı açık alanlarda kullanıldığı gibi yeterli seviyede taze hava ile beslenen kapalı mekanlarda da kullanılabilir.

Geniş yakıt deposu hacmi uzun süre yakıt ikmali yapmadan kesintisiz çalışmaya imkan sağlar. Yakıt deposu, ergonomik tutamacı ve tekerlekleri sayesinde bir yerden başka bir yere rahatça taşınabilir. Bacaya bağımlı olmaması sebebiyle hareket kabiliyeti çok daha fazladır.

Sıcak Hava Cihazları Çeşitleri Isımak EL serisi sıcak hava cihazları, elektrikli, %100 ısıl verimle çalışan, fanlı seyyar ısıtıcılardır. Tutamaç veya üzerine monte edilen hava yönlendirici şasesi ile çok pratik ve kullanışlıdır. Tükettiği enerjinin tamamını ısı enerjisine çevirir.

Ticari ve endüstriyel kullanıma uygundur. Yakıt ikmali gerektirmez, sadece elektrik ile çalışır. Özellikle baca gazı çıkış imkanı olmayan, gaz veya sıvı yakıt ikmali sorun olan yerlerin ısıtılmasında etkili bir çözüm olmaktadır.

ISIJET ORTAM ISITICILARI

Sıcak Hava Cihazları Çeşitleri ISIJET sıcak hava cihazları ve ortam ısıtıcılarının maliyetleri, sabit ısıtma sistemlerinin ilk kurulum maliyetlerine kıyasla çok daha düşüktür. Farklı kapasitelerdeki farklı ISIJET modellerinden bir ya da daha fazlası ile her türlü mekanın ısıtmasını gerçekleştirmek mümkündür..

Sıcak Hava Cihazları Çeşitleri ISIJET ortam ısıtıcılarının taşınabilir olması, tüm mekanının ısıtılmasına gerek olmayan durumlarda lokal ısıtma sayesinde daha düşük maliyetlerle ısıtma imkanı sağlayarak kullanıcılara ciddi ekonomi sağlamaktadır.

Ayrıca ISIJET ortam ısıtıcıları, bir yapının farklı bölümlerine rahatlıkla taşınabileceğinden, yapının tüm bölümlerini aynı anda ısıtabilecek pahalı ve karmaşık bir sisteme ihtiyacı ortadan kaldırmakta ve bu anlamda işletmelere da maliyet ve işletilebilirlik anlamında büyük yarar sağlamaktadır.

Sıcak Hava Cihazları Çeşitleri ISIJET ortam ısıtıcıları, her türlü ısıtma ihtiyaçlarınıza ekonomik, verimli ve pratik cevap verirken, sizin ve şirketinizin de bütçesine büyük katkıda bulunacaktır.

Siz ve işletmenizin ısıtma ihtiyacını en maliyet etkin biçimde çözen ISIJET artık kullanıma hazır.

Sıcak Hava Cihazları Çeşitleri ISIJET ortam ısıtıcılarının kolay ve verimli çalışma sistemleri, anında sıcak hava üreterek ve bunu ortama vererek, her türlü ortamda çok hızlı ısıtma yapabilmektedir.

Bu verimli sistem, en az oranda atık gaz ürettiğinden, ISIJET ortam ısıtıcıları alternatif ısıtma sistemlerine göre çok daha çevrecidir.

ISIJET ortam ısıtıcıları sağlam yapısı sayesinde her türlü kullanım şartlarında uzunca yıllar sorunsuzca çalışmak için tasarlanmış ve testleri gerçekleştirilerek beklenmedik arızaların önüne geçilmiştir.

Ayrıca güçlü yedek parça desteği sayesinde meydana gelebilecek kullanıcı veya işletim kaynaklı arızalar çok kısa süre içerisinde çözülebilecektir.

MAKROFER ISI CİHAZLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

Islak sıva kurutma, İnşaat kurutma, zemin kurutma, sıva kurutma, tavan kurutma, alçıpan kurutma, Beton kurutma, yapı kurutma, makrofer ısıtıcı, nem alma, zemin nemi kurutma, ısıtıcı firması, Ankara nem alma, Ankara nem kurutma, epoksi kurutma, alçı sıva kurutma, duvar kurutma, parke kurutma,elektrikli robur