ISIMAK SICAK HAVA CİHAZLARI

ISIMAK SICAK HAVA CIHAZLARI

TEKLİF İSTEMEK İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

ISIMAK SICAK HAVA CİHAZLARI İÇİN EN UYGUN FİYATLAR MERKEZMEKANİKTE
ISIMAK SICAK HAVA CİHAZLARI

ISIMAK(EC)BACALI SERİSİ

isimak-ge-bacasiz

ISIMAK(GE)BACASIZ SERİSİ

isimak-el-elektrikli

ISIMAK(EL)ELEKTRİKLİ SERİSİ

ISIMAK SICAK HAVA CIHAZLARI

ISIMAK ORTAM ISITICILARI

Sıcak Hava Cihazları Çeşitleri Isımak EC serisi sıcak hava cihazları, küçük ve büyük mekanların kolay ekonomik ve hızlı ısıtılması için çok uygun olan,son teknoloji ürünü ısıtıcılardır. Yakıt deposu, ergonomik tutamacı ve tekerlekleri sayesinde bir yerden başka bir yere rahatça taşınabilir. Geniş yakıt deposu hacmi uzun süre yakıt ikmali yapmadan kesintisiz çalışmasına imkan sağlar. Isımak EC serisi ısıtıcılar endirekt tip ısıtıcılardandır, yanma sonucu oluşan baca gazlarını bir ısı eşanjöründen geçirdikten sonra baca yoluyla ortam dışına atarlar, ısıtacağı ortama üflediği sıcak hava temiz ve eksoz gazlarından arındırılmıştır.

Sıcak Hava Cihazları Çeşitleri Isımak GE serisi sıcak hava cihazları direkt ateşlemeli ısıtıcılardır. Sıcak yanma gazlarını da ısıttığı hava ile birlikte vererek, %100 ısıl verimle çalışırlar, yüksek sıcaklıkta hava çıkışına sahip seyyar ısıtıcılardır. Çoğunlukla kurutma, donmaya karşı koruma, ısıtma, ön ısıtma gibi amaçlara en iyi şekilde hizmet ederler. İnşaat sektörü, şantiye çalışanları, sera sahipleri soğuklar aniden bastırdığında Isımak GE serisi cihazların değerini iyi bilirler. Isımak GE serisi ısıtıcılar yarı açık alanlarda kullanıldığı gibi yeterli seviyede taze hava ile beslenen kapalı mekanlarda da kullanılabilir.

Geniş yakıt deposu hacmi uzun süre yakıt ikmali yapmadan kesintisiz çalışmaya imkan sağlar. Yakıt deposu, ergonomik tutamacı ve tekerlekleri sayesinde bir yerden başka bir yere rahatça taşınabilir. Bacaya bağımlı olmaması sebebiyle hareket kabiliyeti çok daha fazladır.

Sıcak Hava Cihazları Çeşitleri Isımak EL serisi sıcak hava cihazları, elektrikli, %100 ısıl verimle çalışan, fanlı seyyar ısıtıcılardır. Tutamaç veya üzerine monte edilen hava yönlendirici şasesi ile çok pratik ve kullanışlıdır. Tükettiği enerjinin tamamını ısı enerjisine çevirir. Ticari ve endüstriyel kullanıma uygundur. Yakıt ikmali gerektirmez, sadece elektrik ile çalışır. Özellikle baca gazı çıkış imkanı olmayan, gaz veya sıvı yakıt ikmali sorun olan yerlerin ısıtılmasında etkili bir çözüm olmaktadır.

MAKROFER ISI CİHAZLARI İÇİN TIKLAYINIZ.