ISIJET SICAK HAVA CİHAZLARI

ISIJET SICAK HAVA CİHAZLARI

ISIJET SICAK HAVA CIHAZLARI

TEKLİF İSTEMEK İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

ISIJET SICAK HAVA CİHAZLARI İÇİN EN UYGUN FİYATLAR MERKEZMEKANİKTE
fx-25-bacali

BACALI SICAK HAVA CİHAZLARI

kx-35-bacasiz

BACASIZ SICAK HAVA CİHAZLARI

ex-3.3-elektrikli

ELEKTRİKLİ SICAK HAVA CİHAZLARI

ISIJET SICAK HAVA CİHAZLARI

ISIJET sıcak hava cihazları ve ortam ısıtıcılarının maliyetleri, sabit ısıtma sistemlerinin ilk kurulum maliyetlerine kıyasla çok daha düşüktür. Farklı kapasitelerdeki farklı ISIJET modellerinden bir ya da daha fazlası ile her türlü mekanın ısıtmasını gerçekleştirmek mümkündür..

ISIJET ortam ısıtıcılarının taşınabilir olması, tüm mekanının ısıtılmasına gerek olmayan durumlarda lokal ısıtma sayesinde daha düşük maliyetlerle ısıtma imkanı sağlayarak kullanıcılara ciddi ekonomi sağlamaktadır. Ayrıca ISIJET ortam ısıtıcıları, bir yapının farklı bölümlerine rahatlıkla taşınabileceğinden, yapının tüm bölümlerini aynı anda ısıtabilecek pahalı ve karmaşık bir sisteme ihtiyacı ortadan kaldırmakta ve bu anlamda işletmelere da maliyet ve işletilebilirlik anlamında büyük yarar sağlamaktadır.

ISIJET ortam ısıtıcıları, her türlü ısıtma ihtiyaçlarınıza ekonomik, verimli ve pratik cevap verirken, sizin ve şirketinizin de bütçesine büyük katkıda bulunacaktır. Siz ve işletmenizin ısıtma ihtiyacını en maliyet etkin biçimde çözen ISIJET artık kullanıma hazır.

ISIJET ortam ısıtıcılarının kolay ve verimli çalışma sistemleri, anında sıcak hava üreterek ve bunu ortama vererek, her türlü ortamda çok hızlı ısıtma yapabilmektedir. Bu verimli sistem, en az oranda atık gaz ürettiğinden, ISIJET ortam ısıtıcıları alternatif ısıtma sistemlerine göre çok daha çevrecidir. ISIJET ortam ısıtıcıları sağlam yapısı sayesinde her türlü kullanım şartlarında uzunca yıllar sorunsuzca çalışmak için tasarlanmış ve testleri gerçekleştirilerek beklenmedik arızaların önüne geçilmiştir. Ayrıca güçlü yedek parça desteği sayesinde meydana gelebilecek kullanıcı veya işletim kaynaklı arızalar çok kısa süre içerisinde çözülebilecektir.

ISIJET ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

  • ISIJET BACALI MAZOTLU ISITICILAR
  • ISIJET BACASIZ MAZOTLU ISITICILAR
  • ISIJET ELEKTRİKLİ MAZOTLU ISITICILAR

Makrofer Marka Isıtıcılarımızı Görmek İçin Tıklayın…