KODSAN DENGE TANKLARI

KODSAN DENGE TANKLARI

TEKLİF İSTEMEK İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

KODSAN DENGE TANKLARI İÇİN EN UYGUN FİYATLAR MERKEZMEKANİKTE
KODSAN DENGE TANKLARI

DENGE TANKI

kodsan-paket-denge-tanki

PAKET DENGE TANKI

KODSAN DENGE TANKLARI

KODSAN DENGE TANKLARI KDT serisi hidrolik denge tankları kapalı devre ısıtma sistemlerinde ısıtıcı kaynak ile tesisat arasındaki ısıl ve hidrolik dengelemeyi yaparak hem kazan sistemlerinin ömrünü uzatır. Ayrıca farklı güçlerdeki ısı kazanlarının basınç , sıcaklık ve debi dengesini sağlar.
Kullanım yerleri: Kazan sistemleri ( döküm , çelik kazanlar) , kaskat kazan sistemleri , çeşitli iklimlendirme sistemlerinde kullanılır.

KODSAN DENGE TANKI ÜRÜN KATALOĞU

KODSAN PAKET DENGE TANKI

PDK serisi paket denge kabı ; hava ayırıcı , tortu ve pislik tutucu ve denge tankının işlevini tek başına yerine getirmektedir. Bu özelliği sayesinde ciddi oranda maliyetten tasarruf sağlanmaktadır. Paket denge kabları kapalı devre ısıtma sistemlerinde ısıtıcı kaynak ile tesisat arasındaki ısıl ve hidrolik dengelemeyi yaparak kazan sistemlerinin ömrünü uzatır. Ayrıca farklı güçlerdeki ısı kazanlarının basınç , sıcaklık ve debi dengesini sağlar. Paket denge kabının tesisattaki konumu hava ayırıcı ve tortu ayırıcı içinde ideal bir yerdir. Hava ayırma işlemi otomatik hava atma pürjörü sayesinde çok hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Denge kabının tabanında bulunan boşaltma musluğu sayesinde kap içine biriken tortu ve pislik kolayca boşaltılabilir.

Kullanım yerleri:Klasik ve otomasyon kontrollü kazan sistemleri ( döküm , çelik kazanlar) , kaskat kazan sistemleri , çeşitli iklimlendirme sistemlerinde kullanılır.

KODSAN PAKET DENGE TANKI ÜRÜN KATALOĞU

 Denge tankı , denge kabı , Su karıştırıcı , Denge tankı kapalı devre, Hermetik ısıtma sistemlerinde, ısının gerikazanımı için kullanılır, denge kabı fiyatı, denge kabı bağlantı şeması, denge kabı nedir, denge kabı hesabı, ısısan denge kabı hesabı, denge kabı seçimi, denge kabı birim fiyat ısısan denge kabı,denge tankı fiyat, denge tankı nedir, denge tankı hesabı, denge tankı seçimi, denge tankı ,DENGE TANKI, DENGE KABI,HERMETİK KOMBİ, SU KARIŞTIRICILAR, ISI DENGELEYİCİ, WENTA GENLEŞME, denge kabı fiyatı, denge kabı nedir, denge kabı hesabı, denge kabı bağlantı şeması, denge kabı ölçüleri, denge kabı birim fiyat, kodsan denge kabı, kombi denge kabı montajı