KODSAN SERPANTİNLİ BOYLERLER

KODSAN SERPANTINLI BOYLERLER

TEKLİF İSTEMEK İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

KODSAN SERPANTINLI BOYLERLER İÇİN EN UYGUN FİYATLAR MERKEZMEKANİKTE
Kodsan 1000 lt Tek Serpantinli Boyler

TEK SERPANTİNLİ BOYLER

Kodsan 3000 lt Çift Serpantinli Boyler

ÇİFT SERPANTİNLİ BOYLER

Tek Serpantinli Boyler Genel Özellikleri

KBS serisi tek serpantinli hızlı boylerler tek bir ısı kaynağından (sıcak su kazanı, buhar kazanı, güneş enerjisi panelleri, ısı pompası, jeotermal enerji ..vs ) aldığı ısı enerjisi ile hem ekonomik hem de hijyenik kullanım sıcak suyu temini sağlar. İlave olarak 30 kW’a kadar elektrikli ısıtıcı ile desteklenebilir. Kullanım sıcaksuyu ile temas eden tüm yüzeyler emaye kaplanmıştır. Tek kat uygulama ile serpantin yüzeyinde 200-350 mikron emaye kaplama vardır. Ayrıca serpantin alt noktalara kadar ulaşabildiğinden lejyonerja bakterinin oluşumunun önüne geçilmektedir.

Kullanım yerleri: Villa, apartman, hastane, spor salonu, fabrika, şantiye ve çeşitli ısıtma prosesleri için merkezi ısıtma, kaskat sistem kazan daireleri , ısı pompası sistemleri, eşanjör dairelerinde veya güneş enerjisi sistemlerinde kullanılır.

TEK SERPANTİNLİ BOYLER ÜRÜN KATALOĞU

Çift Serpantinli Boyler Genel Özellikleri

KBD serisi çift serpantinli hızlı boylerler iki farklı ısı kaynağından (sıcak su kazanı, buhar kazanı, güneş enerjisi panelleri, ısı pompası, jeotermal enerji ..vs ) aldığı ısı enerjisi ile hem ekonomik hem de hijyenik kullanım sıcak suyu temini sağlar. İlave olarak 30 kW’a kadar elektrikli ısıtıcı ile desteklenebilir. Kullanım sıcak suyu ile temas eden tüm yüzeyler emaye kaplanmıştır. Serpantinlerde ise çift kat emaye kaplama vardır.

Kullanım yerleri: Villa, apartman, hastane, spor salonu, fabrika, şantiye ve çeşitli ısıtma prosesleri için merkezi ısıtma, ısı pompası sistemleri, kaskat sistem kazan daireleri, eşanjör dairelerinde veya güneş enerjisi sistemlerinde kullanılır.

ÇİFT SERPANTİNLİ BOYLER ÜRÜN KATALOĞU

Kodsan tek serpantinli boyler, Kodsan Tek serpantinli boyler fiyatları, Kodsan Tek serpantinli boyler fiyat, Kodsan Tek serpantinli boyler çalışma prensibi, Kodsan Tek serpantinli boyler nedir, Kodsan Tek serpantinli  boyler bağlantı şeması, Kodsan Tek serpantinli boyler montajı, Kodsan Tek serpantinli hızlı boyler fiyatları, Kodsan Çift serpantinli boyler, Kodsan Çift serpantinli boyler fiyatları, Kodsan Çift serpantinli boyler fiyat, Kodsan Çift serpantinli boyler çalışma prensibi, Kodsan Çift serpantinli boyler nedir, Kodsan Çift serpantinli  boyler bağlantı şeması, Kodsan Çift serpantinli boyler montajı, Kodsan Çift serpantinli hızlı boyler fiyatları,